?
na terenie województwa kujawsko-pomorskiego realizowany w ramach programu operacyjnego innowacyjna gospodarka
 

2014-05-06 13:00:00

Szanowni Państwo, Uczestnicy projektu

 

Przypominamy o Państwa obowiązku zaglądania do skrzynki e-mail i odbieraniu korespondencji z Urzędu Marszałkowskiego. Listy od nas przekazywane są Państwu za pośrednictwem portalu projektu "Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu na terenie województwa kujawsko-pomorskiego", o następującym adresie: http://www.wejdzwsiec.pl/ 

Pod koniec lutego na Państwa skrzynki e-mail ( te, które utworzyli sobie Państwo na szkoleniu albo zmienili później, informując nas o tym) wpłynął list systemowy pt. "Aktywacja konta w serwisie; wejdzwsiec.pl". Należało tam kliknąć wskazany link, a po otwarciu się witryny rejestracyjnej, wpisac swój login, a następnie hasło. Po udanym logowaniu, otrzymali Państwo od nas na początku kwietnia pierwszy list na skrzynkę e-mail, dotyczący zasad uczesnictwa w projekcie oraz zasad naprawy sprzętu komputerowego i łącza internetowego. Z przykrością jednak stwierdzamy, że wielu z Państwa wogóle nie udało się zalogować, a wielu z Państwa, którzy się pomyślnie zalogowali, nie odczytało wysłanego przez nas listu.

 

Prosimy zatem o odnalezienie w skrzynce e-mail listu systemowego, który otrzymali Państwo pod koniec lutego (około stu osób dostało taki list pod koniec marca !) i ponowną próbę zalogowania się. W polu login należy wpisać swój adres skrzynki e-mail. W polu hasło możecie wpisać Państwo dowolną treść, ale należy to hasło zapamiętać, bo będzie Państwu potrzebne. Najlepiej zapisać je sobie na karteczce i schować w bezpiecznym miejscu. Tych z Państwa natomiast, którzy się zalogowali pomyślnie, prosimy o odczytanie kolejnej korespondencji, którą do Państwa prześlemy.

Zachęcamy także do zaglądania do portalu projektu, którego adres internetowy podaliśmy powyżej.

 

Zespół projektu "Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu na terenie województwa kujawsko-pomorskiego"

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka “Dotacje na innowacje”